Opinie

Klienci o nas

Blanka Śmiarowska

Idealne miejsce na wypoczynek z rodziną. Domki nowe, czyste, przestronne, bardzo ładnie urządzone. Przy każdym domku zadaszony taras. Jest miejsce do zrobienia grilla. Dla wypoczywających dostępne są boiska, plac zabaw dla dzieci, basen. Bardzo ładne widoki. Dobre miejsce wypadowe dla osób, które chcą zwiedzić Kotlinę Kłodzką oraz wybrać się na przykład do Skalnego Miasta lub do Pragi. Gospodarze bardzo mili. Można przyjechać z pieskiem.

22 lipca 2018
Barbara Skórska

Cudowne miejsce, cisza i piękne widoki. Domki bardzo wygodne, czyste i super wyposażone. Wszytko ogrodzone, dużo miejsc na rodzinny relaks, boiska, plac zabaw, basen i pyszne czereśnie na drzewie.  Właściciel bardzo pomocny. Szczerze polecam.

13 lipca 2018
Piotra Lipa

Miejsce w sam raz na weekend. Jest boisko do nogi, siatkówki, buli. Domki w wysokim standardzie i bardzo miły właściciel.

17 czerwca 2018

Rewelacyjne miejsce, świetne warunki, przesympatyczny Gospodarz. Spędziliśmy tu doskonały weekend  Polecam z całego serca. Miejcie przyjazne również zwierzakom.

3 czerwca 2018
Łukasz Nitka

Doskonałe miejsce na relaks i wypoczynek😎. Basen, siłownia, plac zabaw dla dzieci, siatkówka, koszykówka, miejsce na ognisko i grilla😎 Domki czyste, przestronne z tarasami, miejscem dla auta😎. Okolica piękna. Dzieci zachwycone!!! Gospodarze przemili i chętnie służą pomocą😊. Dziękujemy żonie p. Leszka p. Renacie, która z troską pielęgniarską pomogła mojej żonie ulżyć bólu i przetrwać do końca wakacji😊. Wspaniali ludzie! Polecam👍👍👍

1 sierpnia 2018

Zostaw nam swoją opinie

Dodając swoją opinie pomagasz udoskonalać naszą działalność ale także wpływasz na decyzję innych w wyborze miejsca na swój odpoczynek.


Podpis pod opinią (wymagane)

Adres email do kontaktu (można pozostawić puste)

Data pobytu (wymagane) - należy podać w kolejności rrrr-mm-dd (oddziel myślnikami)

Treść opinii (wymagane)